visitMons is in het hoogseizoen 7 dagen per week open van 9.30 tot 17.30 uur. Op zon- en feestdagen (laagseizoen) van 9.30 tot 16.30 uur.

visitMons heeft als belangrijkste opdracht het promoten van het toerisme, de recreatie en het zakenleven van de streek van Mons in het buitenland en in België.

visitMons bestaat uit de Dienst voor Toerisme van de stad Mons, het Huis voor Toerisme van de Streek van Mons en de Jachthaven van het Grand Large, die juridisch gezien afzonderlijk zijn opgericht als “vereniging zonder winstoogmerk”. visitMons omvat 12 gemeenten: Boussu, Colfontaine, Frameries, Hensies, Honnelles, Jurbise, Lens, Mons, Quaregnon, Quevy, Quiévrain en Saint-Ghislain. De belangrijkste doelstellingen van visitMons zijn:

* onthaal en informeren van het publiek

* verspreiding, promotie en communicatie

* verzameling en analyse van statistische gegevens

* organisatie van individuele of groepsrondleidingen

* verkoop van tickets en merchandising

* Een team tot uw dienst!

Directie
Natacha Vandenberghe, directrice - natacha.vandenberghe@ville.mons.be - +32 (0) 65/405340
Michel Vasko, adjunct-directeur - michel.vasko@ville.mons.be - +32 (0) 65/405341

Administratief en financieel beheer
Laurence Lerinckx -  laurence.lerinckx@ville.mons.be - +32 (0) 65/405342

Observatorium voor Toerisme van Mons
Laure Wilmart -  laure.wilmart@ville.mons.be

Marketing - Communicatie – Pers
Quentin Dardenne -  quentin.dardenne@ville.mons.be - +32 (0) 65/405349
Tamara Marinkovic -  tamara.marinkovic@ville.mons.be - +32 (0) 65/405350
Tiziana Pitzalis - tiziana.pitzalis@ville.mons.be - +32 (0) 65/405351

Greeters
Tamara Marinkovic - groupes@ville.mons.be

Mice
meetings@ville.mons.be

Trade
Nadia Naccarella - nadia.naccarella@ville.mons.be - +32 (0) 65/405343
Benoît Van Caenegem - benoit.vancaenegem@ville.mons.be - +32 (0) 65/405344 (FR)
Jessica Celestri - jessica.celestri@ville.mons.be - +32 (0) 65/405352 (FR/IT)
Hélène Rolland - helene.rolland@ville.mons.be - +32 (0) 65/405348 (FR/NL/EN)
Manisone Sundara - manisone.sundara@ville.mons.be (FR/DE/EN)

Onthaal
Thomas Gondry
Alexandre Abatte
Manuella Giambarresi
Chantal Carrette
Marie-Angélique Masson
Aurélie Delaval